Карта поромних сполучень Англія острів Мен

Як забронювати паром з Англії до острову Мен

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Англії до острову Мен з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Англії до острову Мен, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Англії до острову Мен, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до острову Мен з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до острову Мен.
Англія
Англія
Пороми до острів Мен
острів Мен

про Англію:

Найбільша і найбільш густонаселена частина Великобританії, Англія займає більшу частину острова Великобританія.

До недавнього часу люди уявляли Англію як благородну, казкову землю, яка все ще живе в 30-х роках, як родоначальницю поштових відділень, пабів і гостьових будинків священиків. Зараз вона більш відома своїми яскравими містами з різноманітним нічним життям і пам'ятками, які контрастують із зеленою і приємною сільською місцевістю.
З інтригуючими містами і мальовничою природою в Англії є щось на будь-який смак. Починаючи з невід'ємно популярних Лондона, Стратфорда, Глостера і Йорка, закінчуючи химерними принадами Ньюкасла, Ліверпуля та Манчестера, міста Англії - це живі, суєтні місця, де любов до ностальгії змагається з духом винахідливості.

Насолоджуйтесь неперевершеною красою Котсуолдс і Дейлс, але не забудьте також подорожувати по закутках Нортумберленда і Лінкольншира. Коли вільного часу залишиться в обріз, варто зійти з традиційного туристичного маршруту і побродити по сільській місцевості, спробувати "справжній" ель в пабі, відвідати традиційні міські ринки, або спробувати англійські вина і інтернаціональну кухню, яка не поступається будь-якій кухні в світі.

Сучасна Англія привітна, доброзичлива, захоплююча і весела, де розкіш і традиції врівноважують індивідуальні особливості її народу, а почуття гумору - це перепустка для суспільного визнання.

Про острів Мен:

Більшість з тих, хто ніколи не був на Острові Мен, і приблизно не знають, де цей острів знаходиться! Відповідь на це питання проста: острів лежить в Ірландському морі, між Англією, Шотландією, Ірландією та Уельсом, менш ніж в 100 км на захід від узбережжя Ланкашир, і сюди дуже легко дістатися, завдяки регулярним повітряним і морським рейсам.
Острів Мен є одним з найкрасивіших місць у Великобританії, з гірським і скелястим ландшафтом. Площа острова - всього 572 км², до яких входять болотисті землі, лісисті ущелини, піщані пляжі, прекрасні замки, вузькоколійна залізниця і кельтські хрести.
Острову Мен вдалося уникнути найгірших наслідків від туристів, що відвідують Британію: тут удосталь панує мир і спокій, незаймані десятки кілометрів узбережжя, частоколи, місця для пікніка та сільські містечка.

І хоча природа тут чудова, основною причиною туристичного потоку є мотогонки, що проводяться тут в перші два тижні червня - безумство швидкості і запах паленої гуми залучають шанувальників мотоспорту з усіх куточків світу.

© Direct Ferries Ltd