Про пороми до Ісландії

Порівняйте Пороми до Ісландії на сайті direct ferries прямо зараз, щоб заощадити на подорожі. Завдяки доступу до всіх відправлень та до найкращих тарифів на всі поромні переправи до Ісландії, Ви можете бути впевнені, що зможете знайти відповідну поромну переправу за найнижчими цінами.

В даний час ми пропонуємо пороми до Ісландії за приблизно 2 маршрутами з вибором із 2 переправ щотижня. Оберіть місце відправлення в нашій системі 'Пошук тарифів', щоб порівняти і зберегти пропозиції, що Вас зацікавили.
Ісландія
Ісландія
Пороми до Ісландія
Ісландія
Ісландія

Про Ісландія:

Ісландія являє собою великий острів у Північній Атлантиці, недалеко від полярного кола. Місцева природа дуже дика, труднопрохідна і барвиста, з чорною лавою, червоною сіркою, гарячими блакитними гейзерами, річками, водоспадами і зеленими долинами. Її берегова лінія сильно порізана бухтами і фіордами. Ісландія є однією з найбільш вулканічно активних країн у світі. Вулкан Гекла, розташований на півдні Ісландії, вивергався не менше 16 разів, і одного разу був описаний священнослужителями як ворота у пекло. Дійсно, вируючі гори Ісландії вносять великий внесок у це відчуття потойбічності.
Тим не менш, в прибережних районах Ісландія - це втілення суєти і діяльності, особливо в столиці, Рейк'явіку, де мешкає більше половини всього населення Ісландії. Рейк'явік розташований в широкій бухті, оточеній горами, і знаходиться в районі геотермальних гарячих джерел, створюючи природну систему центрального опалення без забруднення навколишнього середовища. Це жваве місто, що з'єднує старомодну дерев'яну архітектуру і сучасні будівлі. Незважаючи на відносно невеликий розмір, Рейк'явіку вдалося завоювати репутацію міста для вечірок, а його нічні клуби і бари регулярно заповнені натовпами громадян у пошуку розваг.

Пороми до Ісландії з Данії

Пороми до Ісландії з Фарерських островів

© Direct Ferries Ltd