Карта поромних сполучень Фарерські острови Ісландія

Як забронювати паром з Фарерських островів до Ісландії

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Фарерських островів до Ісландії протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Фарерських островів до Ісландії дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Фарерських островів до Ісландії, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Ісландії, щоб знайти пороми з інших країн.
Фарерські острови
Фарерські острови
Пороми до Ісландія
Ісландія

Пороми з Фарерські острови до Ісландія

Про Фарерські острови:

Фарерські острови утворюють автономну область королівства Данії і знаходяться між Ісландією та Норвегією.
Всього налічується 18 островів, з яких 17 є заселеними.

Острови складаються з масивних зелених гір, фіордів і численних водоспадів.
У світі існує лише небагато місць, де ви побачите таку дику і незайману природу, і більше ніде ви не зможете почути історію у лише одному подуві вітру так, як тут, на "кінці світу".

За останні десятиліття Фарерські острови відвідала велика кількість рибалок, туристів, орнітологів і любителів природи; ті, хто був тут хоч раз, обов'язково сюди повертаються.

Погода на островах дуже непередбачувана і може змінитися в одну мить з сонячного неба у дощ з сильним вітром.
Наскільки суворими можуть бути Фарерські острови під час поганої погоди, настільки прекрасними вони стають, коли сонце освітлює острова.

Про Ісландія:

Ісландія являє собою великий острів у Північній Атлантиці, недалеко від полярного кола. Місцева природа дуже дика, труднопрохідна і барвиста, з чорною лавою, червоною сіркою, гарячими блакитними гейзерами, річками, водоспадами і зеленими долинами. Її берегова лінія сильно порізана бухтами і фіордами. Ісландія є однією з найбільш вулканічно активних країн у світі. Вулкан Гекла, розташований на півдні Ісландії, вивергався не менше 16 разів, і одного разу був описаний священнослужителями як ворота у пекло. Дійсно, вируючі гори Ісландії вносять великий внесок у це відчуття потойбічності.
Тим не менш, в прибережних районах Ісландія - це втілення суєти і діяльності, особливо в столиці, Рейк'явіку, де мешкає більше половини всього населення Ісландії. Рейк'явік розташований в широкій бухті, оточеній горами, і знаходиться в районі геотермальних гарячих джерел, створюючи природну систему центрального опалення без забруднення навколишнього середовища. Це жваве місто, що з'єднує старомодну дерев'яну архітектуру і сучасні будівлі. Незважаючи на відносно невеликий розмір, Рейк'явіку вдалося завоювати репутацію міста для вечірок, а його нічні клуби і бари регулярно заповнені натовпами громадян у пошуку розваг.

© Direct Ferries Ltd