Карта поромних сполучень Данія Ісландія

Як забронювати паром з Данії до Ісландії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Данії до Ісландії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Данії до Ісландії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Данії до Ісландії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Ісландії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Ісландії.
Данія
Данія
Пороми до Ісландія
Ісландія

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

Про Ісландія:

Ісландія являє собою великий острів у Північній Атлантиці, недалеко від полярного кола. Місцева природа дуже дика, труднопрохідна і барвиста, з чорною лавою, червоною сіркою, гарячими блакитними гейзерами, річками, водоспадами і зеленими долинами. Її берегова лінія сильно порізана бухтами і фіордами. Ісландія є однією з найбільш вулканічно активних країн у світі. Вулкан Гекла, розташований на півдні Ісландії, вивергався не менше 16 разів, і одного разу був описаний священнослужителями як ворота у пекло. Дійсно, вируючі гори Ісландії вносять великий внесок у це відчуття потойбічності.
Тим не менш, в прибережних районах Ісландія - це втілення суєти і діяльності, особливо в столиці, Рейк'явіку, де мешкає більше половини всього населення Ісландії. Рейк'явік розташований в широкій бухті, оточеній горами, і знаходиться в районі геотермальних гарячих джерел, створюючи природну систему центрального опалення без забруднення навколишнього середовища. Це жваве місто, що з'єднує старомодну дерев'яну архітектуру і сучасні будівлі. Незважаючи на відносно невеликий розмір, Рейк'явіку вдалося завоювати репутацію міста для вечірок, а його нічні клуби і бари регулярно заповнені натовпами громадян у пошуку розваг.

© Direct Ferries Ltd