Карта поромних сполучень Фуертевентура Гран-Канарія

Як забронювати паром з Фуертевентури до Гран-Канарії

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Фуертевентури до Гран-Канарії протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Фуертевентури до Гран-Канарії дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Фуертевентури до Гран-Канарії, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Гран-Канарії, щоб знайти пороми з інших країн.
Фуертевентура
Фуертевентура
Пороми до Гран-Канарія
Гран-Канарія

про Фуертевентуру:

Фуертевентура - це один з Канарських островів в Атлантичному океані, розташований недалеко від узбережжя Африки.

Другий за розміром з Канарських островів (після Тенеріфе), Фуертевентура обласкана сонцем 3000 годин у році. Відвідувачі острова виявлять тут декілька кілометрів білих піщаних пляжів з бірюзовим морем. Фуертевентура - це рай для любителів пляжного відпочинку, адже берегова лінія тут найдовша серед усіх Канарських островів.

про Гран-Канарію:

Гран-Канарія, другий за чисельністю населення з Канарських островів, розташований приблизно в 150 км від північно-західного узбережжя Африки в Атлантичному океані.
Гран-Канарія також відома як "Мініатюрний Материк" у зв'язку з мінливим кліматом і різноманітністю ландшафтів, де довгі пляжі і дюни з білого піску сусідять із зеленими ущелинами і мальовничими селами.
Гран-Канарія є мрією для любителів пляжного відпочинку з веселою атмосферою і магазинами duty-free, однак головною особливістю острова є прекрасний клімат, що перетворює його на ідеальний туристичний напрямок круглий рік.

© Direct Ferries Ltd