Карта поромних сполучень Туніс Сицилія

Як забронювати паром з Тунісу до Сицилії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Тунісу до Сицилії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Тунісу до Сицилії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Тунісу до Сицилії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Сицилії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Сицилії.
Туніс
Туніс
Пороми до Сицилія
Сицилія

Про Туніс:

Туніс - це країна, розташована на середземноморському узбережжі Північної Африки. Це сама східна і найменша з країн, розташованих уздовж гірської системи Атлас; межує з Алжиром на заході і Лівією на півдні і сході. Сорок відсотків території країни складається з пустелі Сахара, а інша частина складається з особливо родючих грунтів з легко доступним морським узбережжям. Ця арабо-берберська нація є однією з найліберальніших в ісламському світі: алкоголь знаходиться у вільному доступі, а жінкам дано більше прав. Столиця Туніс відображає різноманітність країни. Його французьке колоніальне минуле досі має великий вплив (країна отримала незалежність лише в 1956 р.), що найбільш очевидно в місцевій кухні, яка поєднує витонченість французького стилю з арабськими спеціями.
З моменту здобуття незалежності, Туніс, спочатку під 30-річним правлінням Хабіба Бургиба, а потім під управлінням урядів на чолі з Зін ель-Абідін Бен Алі, який був президентом до революції 2011 року, проводив політику, спрямовану на запобігання ісламського фундаменталізму. Туніс також є однією з найбільш розвинутих арабських країн щодо прав жінок, і на сьогоднішній день є найбільш успішною країною в регіоні з економічної точки зору.

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

© Direct Ferries Ltd