Карта поромних сполучень Туніс Італія

Як забронювати паром з Тунісу до Італії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Тунісу до Італії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Тунісу до Італії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Тунісу до Італії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Італії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Італії.
Туніс
Туніс
Пороми до Італія
Італія

Про Туніс:

Туніс - це країна, розташована на середземноморському узбережжі Північної Африки. Це сама східна і найменша з країн, розташованих уздовж гірської системи Атлас; межує з Алжиром на заході і Лівією на півдні і сході. Сорок відсотків території країни складається з пустелі Сахара, а інша частина складається з особливо родючих грунтів з легко доступним морським узбережжям. Ця арабо-берберська нація є однією з найліберальніших в ісламському світі: алкоголь знаходиться у вільному доступі, а жінкам дано більше прав. Столиця Туніс відображає різноманітність країни. Його французьке колоніальне минуле досі має великий вплив (країна отримала незалежність лише в 1956 р.), що найбільш очевидно в місцевій кухні, яка поєднує витонченість французького стилю з арабськими спеціями.
З моменту здобуття незалежності, Туніс, спочатку під 30-річним правлінням Хабіба Бургиба, а потім під управлінням урядів на чолі з Зін ель-Абідін Бен Алі, який був президентом до революції 2011 року, проводив політику, спрямовану на запобігання ісламського фундаменталізму. Туніс також є однією з найбільш розвинутих арабських країн щодо прав жінок, і на сьогоднішній день є найбільш успішною країною в регіоні з економічної точки зору.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd