Карта поромних сполучень Іспанія Алжир

Як забронювати паром з Іспанії до Алжиру

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Іспанії до Алжиру на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Іспанії до Алжиру, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Іспанії до Алжиру, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Алжиру з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Алжиру.
Іспанія
Іспанія
Пороми до Алжир
Алжир

про Іспанію:

Іспанія складається з сімнадцяти автономних областей з власним бюджетом, урядом і міністерством культури. Це пояснює величезну різноманітність цієї дивовижної країни в природі, мові, художніх традиціях і в культурі взагалі.

Кожного разу перебуваючи в Іспанії, Ви помітите пристрасть іспанців до життя і зрозумієте, чому Іспанія дуже відома своїм нічним життям і регіональними святами.
Відвідати Іспанію варто для того, щоб відкрити для себе красу архітектури і пам'ятників в прекрасних і живих містах, таких як Барселона, Мадрид, Валенсія, Севілья, Гранада, Більбао і багатьох інших.
Для більшості відвідувачів природа і узбережжя Іспанії теж чарівні і різноманітні. Зелена Галісія, посушливі рівнини Кастилії, або схожі на пустелі ландшафти Альмерії. Іспанія також є однією з найбільш гористих країн Європи, де є чудові пішохідні стежки і дика природа - перш за все в Пікос-де-Еуропа і в Піренеях. Звичайно, варто відвідати великі виноробні регіони для дегустації відмінних вин Іспанії. Для пляжного відпочинку варто відвідати прекрасне узбережжя з піщаними пляжами Коста-де-ла-Лус і Коста-дель-Соль, бухти на узбережжі Коста Брава і прохолодні атлантичні води Кантабрії. А для того, щоб спробувати іспанську кухню (тапас, паелью, сангрію і багато іншого) і отримати здорову засмагу, можна відвідати Балеарські або Канарські острови.

про Алжир:

Найбільша країна Африки Алжир була спочатку населена берберами, поки араби не завоювали Північну Африку у VII столітті. Залишаючись в основному в гірських районах, бербери чинили опір поширенню арабського впливу, зумівши зберегти більшу частину своєї мови і культури і донині. Сьогодні вони складають близько 20 відсотків від загальної чисельності населення.
Будучи частиною турецької Османської імперії з XVI століття, Алжир був захоплений французами в 1830 році. Боротьба за незалежність в Алжирі почалася в 1954 році на чолі з Фронтом національного звільнення, який прийшов до влади з набуттям незалежності у 1962 році. У 1990-ті роки в алжирській політиці домінувала боротьба за участю військових і ісламських бойовиків.
Найбільш поширена і офіційна мова Алжиру, арабська, є рідною, включаючи різні діалектні форми, для приблизно 80% населення. Як і в усьому арабському світі, в ЗМІ та на офіційних заходах використовується арабська літературна мова. Близько 20% населення, бербери, не є носіями арабської мови, а говорять на діалекті тамазігхт.

© Direct Ferries Ltd