Карта поромних сполучень Крит Греція

Як забронювати паром з Криту до Греції

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Криту до Греції на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Криту до Греції, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Криту до Греції, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Греції з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Греції.
Крит
Крит
Пороми до Греція
Греція

Про Крит:

Кріт - це п'ятий за розміром острів у Середземному морі, і найбільший з грецьких островів, має півмільйонне населення.

Якби серед грецьких островів проводився конкурс краси, то Кріт безумовно був би серед фаворитів. Незважаючи на 1000 км узбережжя, Кріт - це не тільки сонце, море і пісок; це ще й абсолютно особливе місце, повне життєвих сил, тепла, гостинності, культури і, звичайно, відмінної інфраструктури.

Кріт відомий своїми морями, пляжами, і дуже контрастним ландшафтом. Пейзаж на острові змінюється від родючих прибережних рівнин до масивних гір, і від жвавих міст до дуже мирних будиночків на схилі пагорбів. Розміщення для відпочинку варіюється від розкішних готелів до невеликих родинних апартаментів та кемпінгів.

про Грецію:

Греція розташована в південній частині Європи, на південному кордоні Балканського півострова. Вона межує з Болгарією, колишньої Югославської Республікою Македонією та Албанією на півночі, і з Туреччиною на сході. Егейське море омиває східну частину материкової частини Греції, а Іонічне море - її західне узбережжя. Обидва моря є частиною Середземноморського басейну, в них знаходиться велика кількість островів.
Грецію вважають колискою західної цивілізації, батьківщиною демократії, спорту (в першу чергу як батьківщина Олімпійських ігор) та театрального мистецтва, Греція володіє дуже довгою і дивно багатою історією, протягом якої її культура справила особливо вплив на країни Європи, Північної Африки і Близького Сходу.

Сьогодні Греція є розвиненою країною, членом Європейського Союзу з 1981 року, а також членом єврозони з 2001 року.

Греція традиційно вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків по всьому світу, і з кожним роком, особливо в літні місяці, численні багатонаціональні острова просто переповнюються мільйонами закордонних гостей.

© Direct Ferries Ltd