Про пороми до Фарерських островів

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Фарерських островів, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Фарерських островів. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Фарерських островів за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Фарерських островів, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Фарерські острови, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Фарерські острови
Фарерські острови
Пороми до Фарерські острови
Фарерські острови
Фарерські острови

Про Фарерські острови:

Фарерські острови утворюють автономну область королівства Данії і знаходяться між Ісландією та Норвегією.
Всього налічується 18 островів, з яких 17 є заселеними.

Острови складаються з масивних зелених гір, фіордів і численних водоспадів.
У світі існує лише небагато місць, де ви побачите таку дику і незайману природу, і більше ніде ви не зможете почути історію у лише одному подуві вітру так, як тут, на "кінці світу".

За останні десятиліття Фарерські острови відвідала велика кількість рибалок, туристів, орнітологів і любителів природи; ті, хто був тут хоч раз, обов'язково сюди повертаються.

Погода на островах дуже непередбачувана і може змінитися в одну мить з сонячного неба у дощ з сильним вітром.
Наскільки суворими можуть бути Фарерські острови під час поганої погоди, настільки прекрасними вони стають, коли сонце освітлює острова.

Пороми до Фарерських островів з Данії

Пороми до Фарерських островів з Ісландії

© Direct Ferries Ltd