Карта поромних сполучень Ісландія Фарерські острови

Як забронювати паром з Ісландії до Фарерських островів

Знайти найкращі тарифи на пороми з Ісландії до Фарерських островів - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Ісландії до Фарерських островів з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Фарерських островів.
Ісландія
Ісландія
Пороми до Фарерські острови
Фарерські острови

Пороми з Ісландія до Фарерські острови

Про Ісландія:

Ісландія являє собою великий острів у Північній Атлантиці, недалеко від полярного кола. Місцева природа дуже дика, труднопрохідна і барвиста, з чорною лавою, червоною сіркою, гарячими блакитними гейзерами, річками, водоспадами і зеленими долинами. Її берегова лінія сильно порізана бухтами і фіордами. Ісландія є однією з найбільш вулканічно активних країн у світі. Вулкан Гекла, розташований на півдні Ісландії, вивергався не менше 16 разів, і одного разу був описаний священнослужителями як ворота у пекло. Дійсно, вируючі гори Ісландії вносять великий внесок у це відчуття потойбічності.
Тим не менш, в прибережних районах Ісландія - це втілення суєти і діяльності, особливо в столиці, Рейк'явіку, де мешкає більше половини всього населення Ісландії. Рейк'явік розташований в широкій бухті, оточеній горами, і знаходиться в районі геотермальних гарячих джерел, створюючи природну систему центрального опалення без забруднення навколишнього середовища. Це жваве місто, що з'єднує старомодну дерев'яну архітектуру і сучасні будівлі. Незважаючи на відносно невеликий розмір, Рейк'явіку вдалося завоювати репутацію міста для вечірок, а його нічні клуби і бари регулярно заповнені натовпами громадян у пошуку розваг.

Про Фарерські острови:

Фарерські острови утворюють автономну область королівства Данії і знаходяться між Ісландією та Норвегією.
Всього налічується 18 островів, з яких 17 є заселеними.

Острови складаються з масивних зелених гір, фіордів і численних водоспадів.
У світі існує лише небагато місць, де ви побачите таку дику і незайману природу, і більше ніде ви не зможете почути історію у лише одному подуві вітру так, як тут, на "кінці світу".

За останні десятиліття Фарерські острови відвідала велика кількість рибалок, туристів, орнітологів і любителів природи; ті, хто був тут хоч раз, обов'язково сюди повертаються.

Погода на островах дуже непередбачувана і може змінитися в одну мить з сонячного неба у дощ з сильним вітром.
Наскільки суворими можуть бути Фарерські острови під час поганої погоди, настільки прекрасними вони стають, коли сонце освітлює острова.

© Direct Ferries Ltd