Карта поромних сполучень Данія Фарерські острови

Як забронювати паром з Данії до Фарерських островів

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Данії до Фарерських островів з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Данії до Фарерських островів, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Данії до Фарерських островів, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Фарерських островів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Фарерських островів.
Данія
Данія
Пороми до Фарерські острови
Фарерські острови

Пороми з Данія до Фарерські острови

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

Про Фарерські острови:

Фарерські острови утворюють автономну область королівства Данії і знаходяться між Ісландією та Норвегією.
Всього налічується 18 островів, з яких 17 є заселеними.

Острови складаються з масивних зелених гір, фіордів і численних водоспадів.
У світі існує лише небагато місць, де ви побачите таку дику і незайману природу, і більше ніде ви не зможете почути історію у лише одному подуві вітру так, як тут, на "кінці світу".

За останні десятиліття Фарерські острови відвідала велика кількість рибалок, туристів, орнітологів і любителів природи; ті, хто був тут хоч раз, обов'язково сюди повертаються.

Погода на островах дуже непередбачувана і може змінитися в одну мить з сонячного неба у дощ з сильним вітром.
Наскільки суворими можуть бути Фарерські острови під час поганої погоди, настільки прекрасними вони стають, коли сонце освітлює острова.

© Direct Ferries Ltd