Оператор Condor Ferries пропонує швидкі та зручні поромні сполучення, що з'єднують нормандські острови Джерсі і Гернсі з Англією і Францією.

На палубі Ви знайдете всі зручності, що асоціюються з сучасними поромними перевезеннями, включаючи відмінний вибір барів і кафе, дитячий куточок і пункт обміну.

Порти відправлення оператора Condor Ferries знаходяться в Уеймуті, Пулі і Портсмуті. Вони розташовані з добрим приступом через мережу основних доріг Південної Англії.

Порти призначення компанії Condor Ferries - Сент-Пітер-Порт в Гернсі, Сент-Хелен в Джерсі, Сент-Мало в Бретані і Шербур в Нормандії - дуже привабливі портові містечка з гарною можливістю для подальших подорожей, якщо Ваш кінцевий пункт призначення знаходиться ще далі.

Компанія Condor Ferries, звичайно, єдиний оператор по каналу, що пропонує можливість duty free покупок на всіх своїх поромах, так що не забудьте запастися парфумерією, тютюном, алкоголем, косметикою, кондитерськими виробами та електронікою.

Під час бронювання квитків на пором компанії Condor Ferries, у Вас буде можливість вибору місць для сидіння. Гарантоване місце для сидіння може бути заброньоване на всіх сполученнях, з можливістю перейти на відкидні крісла або сидіння Club Class.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклад поромних рейсів Condor Ferries, забронювати квиток на пором Condor Ferries або знайти ціну на квитки компанії Condor Ferries онлайн.


Condor Ferries

Condor Ferries - Порти

Condor Ferries - Маршрути

Англія < > Гернсі

7 переправ щотижнево
тривалістю 3 г
6 переправ щотижнево
тривалістю 7 г
8 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв

Англія < > Джерсі

Англія < > Франція

Гернсі < > Джерсі

Франція < > Гернсі

Франція < > Джерсі

© Direct Ferries Ltd