Ventouris Sea Lines обслуговує регулярне поромне сполучення між Кікладами, перевозячи безліч мандрівників з транспортного вузла в Пірей.

Перевезення Ventouris Sea Lines виконуються їхнім судном Agios Georgios, яке пропонує концепцію подорожей з абсолютно іншим змістом, виправдовуючи очікування навіть найвибагливіших мандрівників.

Корабель пропонує розкішні каюти (всього 80 ліжок) і близько 350 зручних сидінь. Пасажири можуть відпочити в прекрасно спроектованих залах і барах, які залишаються відкритими в будь-який час. В якості альтернативи можна зручно розташуватися на дивані на спеціально спроектованій для таких випадків палубі, щоб насолодитися чудовим видом на море.

Ventouris Sea Lines є членом Ventouris family, яка традиційно з великим успіхом бере участь у прибережних перевезеннях, і з цього приводу стало синонімом Егейського моря протягом багатьох років.

З Directferries.com.ua Ви зможете подивитися розклади поромних сполучень Ventouris Sea Lines і забронювати квиток на пором Ventouris Sea Lines онлайн.


Ventouris Sea Lines

Ventouris Sea Lines - Маршрути

Кіклади < > Греція

4 переправи щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
3 переправи щотижнево
тривалістю 8 г
4 переправи щотижнево
тривалістю 5 г
8 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 50 хв
8 переправ щотижнево
тривалістю 6 г
11 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 20 хв
3 переправи щотижнево
тривалістю 9 г 40 хв
9 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 15 хв
4 переправи щотижнево
тривалістю 7 г 25 хв

Пороми по Кікладам

© Direct Ferries Ltd