Про пороми до Уельсу

Порівняйте Пороми до Уельсу на сайті direct ferries прямо зараз, щоб заощадити на подорожі. Завдяки доступу до всіх відправлень та до найкращих тарифів на всі поромні переправи до Уельсу, Ви можете бути впевнені, що зможете знайти відповідну поромну переправу за найнижчими цінами.

В даний час ми пропонуємо пороми до Уельсу за приблизно 4 маршрутами з вибором із 91 переправ щотижня. Оберіть місце відправлення в нашій системі 'Пошук тарифів', щоб порівняти і зберегти пропозиції, що Вас зацікавили.
Уельс
Уельс
Пороми до Уельс
Уельс
Уельс

Про Уельс:

З багатою історією і природними красотами, Уельс володіє культурною відмінністю від решти частини Великобританії. Мандрівників приваблює Уельс через його гарні пейзажи, широкий відкритий простір, а також завдяки своїм приголомшливим національним паркам і багатством історії і культури.

Уельс, розташований на західному узбережжі Великобританії, включає три національні парки (у тому числі єдиний прибережний національний парк у Великобританії), п'ять Областей виняткової природної краси, а живе тут всього 3 мільйони осіб! Але це ще не все: тут говорять на двох мовах, тут знаходяться більше 400 замків, найбільша колекція творів мистецтва імпресіоністів за межами Парижа, і природа, яка пропонує можливість для всіх видів діяльності, наприклад, для прогулянок, їзди на велосипеді, скелелазіння, гольфу, катання на гірських велосипедах, водних видів спорту, польотів на параплані - це тільки деякі з них.

Ви могли б знайти собі розвагу в національному парку або в об'єкті Всесвітньої спадщини. Ви могли б милуватися золотими пісками пляжу, відзначеного Блакитним прапором. Коли ви відвідаєте Уельс, ви зрозумієте, що чим більше Ви подорожуєте, тим більше дізнаєтеся.
Багато поетів і художників були натхненні Уельсом. Відвідайте Уельс і надихніть себе!

Пороми до Уельсу з Ірландії

4 переправи щоденно
тривалістю 2 г
Irish Ferries
4 переправи щоденно
тривалістю 3 г 30 хв
Stena Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 20 хв
Stena Line
14 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 1 хв
Irish Ferries
14 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 15 хв
Stena Line
© Direct Ferries Ltd