Карта поромних сполучень Ірландія Уельс

Як забронювати паром з Ірландії до Уельсу

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Ірландії до Уельсу з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Ірландії до Уельсу, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Ірландії до Уельсу, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Уельсу з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Уельсу.
Ірландія
Ірландія
Пороми до Уельс
Уельс

про Ірландію:

Давно минули ті часи, коли Ірландія була однією з найбідніших країн у Європі, а її мещканці бігли до усіх куточків земної кулі в пошуках притулку.

Сьогодні бути ірландцем - це круто, завдяки популярності Corrs, Boyzone і U2, а виразні образи Ірландії проникли до поп-культури по всьому світу.

Ірландія в новому тисячолітті є сучасною, прогресивною європейською країною, і все більше і більше туристів відкривають для себе цей напрямок.

Природа і люди - ось, що призводить до Ірландії більшість туристів. Опинившись тут, навряд чи знайдеться хтось, хто розчарувався в реальності ірландського образу - зелені, з туманним маревом озера, дикі узбережжя зі стрімкими скелями, приємні розмови та бесіди, легкий темп і ритм життя. Що, мабуть, ще дивніше - це різноманітність ірландської сільській місцевості.

З березня 2004 року майже у всіх офісних приміщеннях, барах, ресторанах, кафе тощо, заборонено палити. Готелі та Bed and breakfast не зобов'язані за законом забороняти паління в номерах, хоча багато готелів не вітає курців.

Про Уельс:

З багатою історією і природними красотами, Уельс володіє культурною відмінністю від решти частини Великобританії. Мандрівників приваблює Уельс через його гарні пейзажи, широкий відкритий простір, а також завдяки своїм приголомшливим національним паркам і багатством історії і культури.

Уельс, розташований на західному узбережжі Великобританії, включає три національні парки (у тому числі єдиний прибережний національний парк у Великобританії), п'ять Областей виняткової природної краси, а живе тут всього 3 мільйони осіб! Але це ще не все: тут говорять на двох мовах, тут знаходяться більше 400 замків, найбільша колекція творів мистецтва імпресіоністів за межами Парижа, і природа, яка пропонує можливість для всіх видів діяльності, наприклад, для прогулянок, їзди на велосипеді, скелелазіння, гольфу, катання на гірських велосипедах, водних видів спорту, польотів на параплані - це тільки деякі з них.

Ви могли б знайти собі розвагу в національному парку або в об'єкті Всесвітньої спадщини. Ви могли б милуватися золотими пісками пляжу, відзначеного Блакитним прапором. Коли ви відвідаєте Уельс, ви зрозумієте, що чим більше Ви подорожуєте, тим більше дізнаєтеся.
Багато поетів і художників були натхненні Уельсом. Відвідайте Уельс і надихніть себе!

© Direct Ferries Ltd