Про пороми до Польщі

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Польщі на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Польщі, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Польщі, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Польщі або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Польща
Польща
Пороми до Польща
Польща
Польща

про Польщу:

У багатьох відносинах Польща - це уособлення історії успіху країни, яка зуміла трансформуватися з однопартійної держави в парламентську демократію за дивно короткий період часу.
Населення Польщі 38 500 000 чоловік, це найбільша країна в Центральній Європі. Країна омивається водами Балтійського моря і межує з Росією, Литвою, Білоруссю, Україною, Словаччиною, Чехією та Німеччиною.

Блискучі хмарочоси вкоренилися у Варшаві, а приватні магазини і кафе зарекомендували себе навіть у самих провінційних сільських містах.
У поїздах та автобусах, на вулиці або в сільському барі, у Вас завжди буде можливість для контактів з місцевим населенням: польська гостинність є легендарною, і навіть випадковий відвідувач буде добре нагодований в будь-який час доби.

Пороми до Польщі з Швеції

15 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 30 хв
Stena Line
3 переправи щотижнево
тривалістю 19 г
Polferries
7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г
TT Line
13 переправ щотижнево
тривалістю 6 г
Polferries
14 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 30 хв
Unity Line
© Direct Ferries Ltd