Карта поромних сполучень Швеція Польща

Як забронювати паром з Швеції до Польщі

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Швеції до Польщі на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Швеції до Польщі, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Швеції до Польщі, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Польщі з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Польщі.
Швеція
Швеція
Пороми до Польща
Польща

про Швецію:

Швеція досягла завидного рівня життя в змішаній системі високотехнологічного капіталізму і великих соціальних допомог. Вона має сучасну систему розподілу, відмінні внутрішні і зовнішні комунікації та кваліфіковану робочу силу.

Будучи військовою міццю в XVII столітті, Швеція не брала участь у війнах протягом майже двох століть. Нейтралітет був збережений в обох світових війнах.

Швеція є великою, географічно різноманітної і, на подив, досить маловідомої країною. Віддаляючись від порівняно густонаселеного півдня, не так вже й часто можна зустріти людей. На західному узбережжі розташовуються безліч історичних портів - Гетеборг, Хельсінгборг і Мальме, який тепер пов'язаний мостом з Копенгагеном.

Столиця Швеції, Стокгольм, найбільш приваблює туристів, завдяки своїй монументальній архітектурі, прекрасним музеям і нічним клубам.

Центральна та північна Швеція нібито зійшли з туристичних брошур: великі ділянки лісу, невичерпні озера - близько 96 000 - і деякі з кращих маршрутів для піших походів в Європі. Два залізничних маршрута пов'язують цю місцевість з півднем.

про Польщу:

У багатьох відносинах Польща - це уособлення історії успіху країни, яка зуміла трансформуватися з однопартійної держави в парламентську демократію за дивно короткий період часу.
Населення Польщі 38 500 000 чоловік, це найбільша країна в Центральній Європі. Країна омивається водами Балтійського моря і межує з Росією, Литвою, Білоруссю, Україною, Словаччиною, Чехією та Німеччиною.

Блискучі хмарочоси вкоренилися у Варшаві, а приватні магазини і кафе зарекомендували себе навіть у самих провінційних сільських містах.
У поїздах та автобусах, на вулиці або в сільському барі, у Вас завжди буде можливість для контактів з місцевим населенням: польська гостинність є легендарною, і навіть випадковий відвідувач буде добре нагодований в будь-який час доби.

© Direct Ferries Ltd