Про пороми до острову Піаноза

Скористайтеся нашим путівником Пороми до острову Піаноза, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до острову Піаноза. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до острову Піаноза за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до острову Піаноза, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до остров Піаноза, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
остров Піаноза
остров Піаноза
Пороми до остров Піаноза
остров Піаноза
остров Піаноза

Про остров Піаноза:

Невеликий острів Піаноза можна знайти на південному заході від узбережжя Ельби, між західним узбережжям Італії та Корсикою.
Піаноза - дуже рівнинний острів (його назва походить від італійського pianura - плоский), досягає менше 30 метрів в найвищій точці.
Раніше тут розташовувалася в'язниця суворого режиму аж до свого закриття у 1998 році.
Як і багато інших тосканських островів, Піаноза є заповідником дикої флори і фауни, тому кількість відвідувачів тут обмежена. Прогулянковим і рибальським судам не дозволяється наближатися на відстань менше однієї милі від берега без спеціального дозволу.

Пороми до острову Піаноза з Італії

Пороми до острову Піаноза з Ельби

© Direct Ferries Ltd