Карта поромних сполучень Ельба остров Піаноза

Як забронювати паром з Ельби до острову Піаноза

Порівняйте пороми з Ельби до острову Піаноза швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Ельби до острову Піаноза.

Ми не просто пропонуємо пороми з Ельби до острову Піаноза, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до острову Піаноза.
Ельба
Ельба
Пороми до остров Піаноза
остров Піаноза

Пороми з Ельба до остров Піаноза

про Ельбу:

Італійський острів Ельба можна знайти в Середземному морі, приблизно в 20 км від західного узбережжя Італії.

Будучи відомим як місце заслання Наполеона, Ельба є історичним і чарівним островом із захоплюючими дух пейзажами, цікавими місцями для прогулянок, і фантастичними свіжими середземноморськими морепродуктами.

Ельба поділена на вісім комун, з яких Портоферрайо є основною. Місцеве населення становить близько 30 000 осіб, проте в літні місяці острів відвідує величезна кількість туристів.

Про остров Піаноза:

Невеликий острів Піаноза можна знайти на південному заході від узбережжя Ельби, між західним узбережжям Італії та Корсикою.
Піаноза - дуже рівнинний острів (його назва походить від італійського pianura - плоский), досягає менше 30 метрів в найвищій точці.
Раніше тут розташовувалася в'язниця суворого режиму аж до свого закриття у 1998 році.
Як і багато інших тосканських островів, Піаноза є заповідником дикої флори і фауни, тому кількість відвідувачів тут обмежена. Прогулянковим і рибальським судам не дозволяється наближатися на відстань менше однієї милі від берега без спеціального дозволу.

© Direct Ferries Ltd