Про пороми до Норвегії

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Норвегії, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Норвегії. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Норвегії за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Норвегії, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Норвегія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Норвегія
Норвегія
Пороми до Норвегія
Норвегія
Норвегія

про Норвегію:

Два століття набігів вікінгів в Європу скоротилося після прийняття християнства королем Олафом Трюггвасоном в 994 році. Перехід норвезького королівства до християнства відбувся протягом декількох десятиліть. У 1397 році Норвегія була включена в союз з Данією, який проіснував протягом більше чотирьох століть. У 1814 році норвежці чинили опір передачі своєї країни під патронат Швеції, а потім прийняли нову конституцію.

Зростання націоналізму в XIX столітті призвело до референдуму 1905 про надання Норвегії незалежності. Норвегія оголосила про свій нейтралітет на початку Другої світової війни, але, тим не менш, протягом п'яти років країна була окупована нацистською Німеччиною (1940-45). У 1949 році Норвегія вийшла з нейтралітету і стала членом НАТО. Відкриття родовищ нафти і газу в прилеглих водах в кінці 1960-х років покращило економічний стан Норвегії.
Наразі акцент в країні робиться на систему соціального забезпечення і планування майбутнього, коли запаси нафти будуть вичерпано.

Норвегія - це перш за все країна для любителів природи. Тим не менш, вона також пропонує багатий культурний досвід для тих, хто прагне наслідувати по стопах вікінгів, а також знаменитостей, таких, як художник Едвард Мунк. Ви можете помилуватися дивовижними красотами норвезької сільській місцевості, з її незліченними крутими долинами, високогірними озерами і неймовірними краєвидами.

Пороми до Норвегії з Данії

7 переправ щотижнево
тривалістю 17 г 15 хв
DFDS Seaways
7 переправ щотижнево
тривалістю 8 г 45 хв
Stena Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 16 г 15 хв
Fjord Line
3 переправи щоденно
тривалістю 2 г 15 хв
Fjord Line
13 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 15 хв
Color Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 9 г
Fjord Line
9 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 30 хв
Fjord Line
13 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 45 хв
Color Line

Пороми по Норвегії

Пороми до Норвегії з Німеччини

Пороми до Норвегії з Швеції

© Direct Ferries Ltd