Карта поромних сполучень Данія Норвегія

Як забронювати паром з Данії до Норвегії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Данії до Норвегії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Данії до Норвегії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Данії до Норвегії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Норвегії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Норвегії.
Данія
Данія
Пороми до Норвегія
Норвегія

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

про Норвегію:

Два століття набігів вікінгів в Європу скоротилося після прийняття християнства королем Олафом Трюггвасоном в 994 році. Перехід норвезького королівства до християнства відбувся протягом декількох десятиліть. У 1397 році Норвегія була включена в союз з Данією, який проіснував протягом більше чотирьох століть. У 1814 році норвежці чинили опір передачі своєї країни під патронат Швеції, а потім прийняли нову конституцію.

Зростання націоналізму в XIX столітті призвело до референдуму 1905 про надання Норвегії незалежності. Норвегія оголосила про свій нейтралітет на початку Другої світової війни, але, тим не менш, протягом п'яти років країна була окупована нацистською Німеччиною (1940-45). У 1949 році Норвегія вийшла з нейтралітету і стала членом НАТО. Відкриття родовищ нафти і газу в прилеглих водах в кінці 1960-х років покращило економічний стан Норвегії.
Наразі акцент в країні робиться на систему соціального забезпечення і планування майбутнього, коли запаси нафти будуть вичерпано.

Норвегія - це перш за все країна для любителів природи. Тим не менш, вона також пропонує багатий культурний досвід для тих, хто прагне наслідувати по стопах вікінгів, а також знаменитостей, таких, як художник Едвард Мунк. Ви можете помилуватися дивовижними красотами норвезької сільській місцевості, з її незліченними крутими долинами, високогірними озерами і неймовірними краєвидами.

© Direct Ferries Ltd