Поромні сполучення в Белфаст компанії Norfolkline Irish Sea зараз обслуговуються перевізником Stena Line.

Поромне сполучення Ліверпуль Біркенхед - Белфаст виконується на двох поромах компанії Stena Line - Stena Lagan (колишній Lagan Seaways) і Stena Mersey (колишній Mersey Seaways), що пропонують своїм пасажирам високоякісний сервіс та обслуговування.

Тривалість переправ чинить приблизно 8 годин, причому можна обрати з денних чи нічних сполучень в обох напрямках - це найкращий спосіб дістатися з Англії до Північної Ірландії і назад.

Тому неважливо на чому Ви зупинили свій вибір - нічна переправа з прибуттям в пункт призначення рано вранці, або денна переправа, де Ви зможете розслабитися і відпочити, подорож з перевізником Stena Line по Ірландському морю задовольнить бажання будь-якого клієнта.

Поромна переправа Norfolkline Irish Sea Ліверпуль Біркенхед - Дублін більше не обслуговується, але Ви можете скористатися альтернативним повідомленням з Ліверпуля в Дублін з P&O Irish Sea Ferries.

З directferries.com.ua Ви можете подивитися розклади поромних сполучень Stena Line Irish Sea і забронювати квиток на пором Stena Line Irish Sea онлайн.


Norfolkline Irish Sea

Norfolkline Irish Sea - Порти

Norfolkline Irish Sea - Маршрути

Norfolkline Irish Sea Альтернативні маршрути та оператори

© Direct Ferries Ltd