Про пороми до Північної Ірландії

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Північної Ірландії на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Північної Ірландії, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Північної Ірландії, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Північної Ірландії або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Північна Ірландія
Північна Ірландія
Пороми до Північна Ірландія
Північна Ірландія
Північна Ірландія

про Північну Ірландію:

Північна Ірландія складається з 6 північно-східних округів на острові Ірландія і є частиною Сполученого Королівства. Не дивлячись на наявну в нього репутацію насильства і релігійних конфліктів, це є, тим не менш, захоплююча провінція, яка може запропонувати прекрасні пейзажі і космополітичні міста.

Велика частина сільській місцевості Північної Ірландії дуже красива і, на щастя, незаймана. Сфера послуг продовжує поліпшуватися, в останні кілька років тут було відкрито багато нових готелів і ресторанів.

У самому серці Північної Ірландії лежить незаймана природа з гарним пейзажем, якісна місцева продукція, гостинні і привітні люди, не втомлені від туристів.

Північна Ірландія пропонує своїм відвідувачам повну програму розваг і спеціальних заходів для веселого вечора з дітьми, романтичної вечері на двох або неспокійної ночі в місті. Північна Ірландія не тільки обіцяє, але й виконує свої обіцянки.

Пороми до Північної Ірландії з Шотландії

7 переправ щоденно
тривалістю 1 г 45 хв
P&O Irish Sea
5 переправ щоденно
тривалістю 2 г 15 хв
Stena Line
14 переправ щотижнево
тривалістю 2 г 15 хв
P&O Irish Sea

Пороми до Північної Ірландії з острова Мен

Пороми до Північної Ірландії з Англії

© Direct Ferries Ltd