Про пороми до Мальти

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Мальти на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Мальти, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Мальти, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Мальти або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Мальта
Мальта
Пороми до Мальта
Мальта
Мальта

про Мальту:

Мальта - це невелика і густонаселена острівна держава, що складається з архіпелагу з семи островів в середині Середземного моря. Мальта знаходиться на півдні від Сицилії, на схід від Тунісу і на північ від Лівії. За контроль над стратегічно розташованими островами, населеними мальтійцями, століттями боролися різні держави. Наразі Мальта є самою малонаселеною державою в Євросоюзі.

Перша цивілізація, яка залишила після себе значні посмертні твори, процвітала в третьому тисячолітті до нашої ери і побудувала численні мегалітичні храми. Пізніше острів був окупований фінікійцями, карфагенянами і римлянами.
Незалежність від Великобританії була отримана в 1964 році, і через сорок років Мальта стала найменшою з 10 країн, що приєдналися до ЄС у травні 2004 року.
Щороку населення Мальти збільшується в три рази через приплив туристів - основного джерела доходів нації.
Серед визначних пам'яток Мальтійських островів - чиста блакитна вода, відокремлені бухти і піщані пляжі, в той час як у міській частині можна насолодитися середньовічними фортецями, чудовими церквами в стилі барокко і палацами, які відображають багату історію островів.

Пороми до Мальти з Сицилії

8 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 15 хв
Virtu Ferries
10 переправ щотижнево
тривалістю 1 г 45 хв
Virtu Ferries
© Direct Ferries Ltd