Карта поромних сполучень Сицилія Мальта

Як забронювати паром з Сицилії до Мальти

Знайти найкращі тарифи на пороми з Сицилії до Мальти - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Сицилії до Мальти з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Мальти.
Сицилія
Сицилія
Пороми до Мальта
Мальта

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

про Мальту:

Мальта - це невелика і густонаселена острівна держава, що складається з архіпелагу з семи островів в середині Середземного моря. Мальта знаходиться на півдні від Сицилії, на схід від Тунісу і на північ від Лівії. За контроль над стратегічно розташованими островами, населеними мальтійцями, століттями боролися різні держави. Наразі Мальта є самою малонаселеною державою в Євросоюзі.

Перша цивілізація, яка залишила після себе значні посмертні твори, процвітала в третьому тисячолітті до нашої ери і побудувала численні мегалітичні храми. Пізніше острів був окупований фінікійцями, карфагенянами і римлянами.
Незалежність від Великобританії була отримана в 1964 році, і через сорок років Мальта стала найменшою з 10 країн, що приєдналися до ЄС у травні 2004 року.
Щороку населення Мальти збільшується в три рази через приплив туристів - основного джерела доходів нації.
Серед визначних пам'яток Мальтійських островів - чиста блакитна вода, відокремлені бухти і піщані пляжі, в той час як у міській частині можна насолодитися середньовічними фортецями, чудовими церквами в стилі барокко і палацами, які відображають багату історію островів.

© Direct Ferries Ltd