Про пороми до острову Вайт

Скористайтеся нашим путівником Пороми до острову Вайт, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до острову Вайт. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до острову Вайт за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до острову Вайт, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до острів Вайт, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
острів Вайт
острів Вайт
Пороми до острів Вайт
острів Вайт
острів Вайт

Про острів Вайт:

Незважаючи на отримання статусу графства після виходу зі складу Хемпшира, острів Уайт все ще бореться зі стереотипами про те, що це звичайна сільська місцевість, ідеально чиста і відчайдушно нудна. Насправді острів, площа якого всього 380 км², володіє несподівано прекрасною і різноманітною природою. Так на заході острова знаходяться крейдяні скелі Нідлс («Голки»), які вважаються одним з чудес природи півдня Англії. На східному узбережжі є кілька курортів, парова залізниця, а в північній частині острова розташований Осборн-хаус - палац і місце смерті королеви Вікторії, який зробив Острів привабливим напрямком для аристократії. У місті Каус на острові Уайт розташований військовий музей.
Острів Уайт - це ідеальне місце для спокійного відпочинку в будь-який час року. Тут буде чим зайнятися і туристам, люблячим більш активний відпочинок, наприклад, віндсерфінг, вітрильний спорт і парапланеризм. А тим, хто віддає перевагу пішому туризму, буде цікаво побродити по місцевих незвіданих стежках.

Пороми до острову Вайт з Англії

18 переправ щоденно
тривалістю 40 хв
Wightlink
29 переправ щоденно
тривалістю 45 хв
Wightlink
24 переправи щоденно
тривалістю 22 хв
Wightlink
34 переправи щоденно
тривалістю 10 хв
Hovertravel
© Direct Ferries Ltd