Карта поромних сполучень Англія острів Вайт

Як забронювати паром з Англії до острову Вайт

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Англії до острову Вайт з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Англії до острову Вайт, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Англії до острову Вайт, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до острову Вайт з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до острову Вайт.
Англія
Англія
Пороми до острів Вайт
острів Вайт

про Англію:

Найбільша і найбільш густонаселена частина Великобританії, Англія займає більшу частину острова Великобританія.

До недавнього часу люди уявляли Англію як благородну, казкову землю, яка все ще живе в 30-х роках, як родоначальницю поштових відділень, пабів і гостьових будинків священиків. Зараз вона більш відома своїми яскравими містами з різноманітним нічним життям і пам'ятками, які контрастують із зеленою і приємною сільською місцевістю.
З інтригуючими містами і мальовничою природою в Англії є щось на будь-який смак. Починаючи з невід'ємно популярних Лондона, Стратфорда, Глостера і Йорка, закінчуючи химерними принадами Ньюкасла, Ліверпуля та Манчестера, міста Англії - це живі, суєтні місця, де любов до ностальгії змагається з духом винахідливості.

Насолоджуйтесь неперевершеною красою Котсуолдс і Дейлс, але не забудьте також подорожувати по закутках Нортумберленда і Лінкольншира. Коли вільного часу залишиться в обріз, варто зійти з традиційного туристичного маршруту і побродити по сільській місцевості, спробувати "справжній" ель в пабі, відвідати традиційні міські ринки, або спробувати англійські вина і інтернаціональну кухню, яка не поступається будь-якій кухні в світі.

Сучасна Англія привітна, доброзичлива, захоплююча і весела, де розкіш і традиції врівноважують індивідуальні особливості її народу, а почуття гумору - це перепустка для суспільного визнання.

Про острів Вайт:

Незважаючи на отримання статусу графства після виходу зі складу Хемпшира, острів Уайт все ще бореться зі стереотипами про те, що це звичайна сільська місцевість, ідеально чиста і відчайдушно нудна. Насправді острів, площа якого всього 380 км², володіє несподівано прекрасною і різноманітною природою. Так на заході острова знаходяться крейдяні скелі Нідлс («Голки»), які вважаються одним з чудес природи півдня Англії. На східному узбережжі є кілька курортів, парова залізниця, а в північній частині острова розташований Осборн-хаус - палац і місце смерті королеви Вікторії, який зробив Острів привабливим напрямком для аристократії. У місті Каус на острові Уайт розташований військовий музей.
Острів Уайт - це ідеальне місце для спокійного відпочинку в будь-який час року. Тут буде чим зайнятися і туристам, люблячим більш активний відпочинок, наприклад, віндсерфінг, вітрильний спорт і парапланеризм. А тим, хто віддає перевагу пішому туризму, буде цікаво побродити по місцевих незвіданих стежках.

© Direct Ferries Ltd