Про пороми до Ікарії

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Ікарії на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Ікарії, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Ікарії, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Ікарії або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Ікарія
Ікарія
Пороми до Ікарія
Ікарія
Ікарія

про Ікарію:

Ікарія - це грецький острів в Егейському морі, який знаходиться приблизно в 19 км на південний захід від острова Самос.
Названий острів в честь Ікара, який підлетів надто близько до Сонця і впав у море неподалік від острова. Розмір острова Ікарія становить близько 40 км у довжину, і досягає 8 км в найширшому місці.
Ікарія вважається однією з п'яти країн, що входять до складу "Блакитний зони" - так називаються місця, де населення регулярно доживає до похилого віку, що, можливо, пов'язано з чудовою природою острова, чистим гірським повітрям, цілющими гарячими джерелами, прекрасними пляжами і по-справжньому незіпсованим морем.

Пороми до Ікарії з Самоса

3 переправи щотижнево
тривалістю 1 г 20 хв
Nel Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 2 г 50 хв
Nel Lines
5 переправ щотижнево
тривалістю 1 г 10 хв
Hellenic Seaways
2 переправи щотижнево
тривалістю 3 г 50 хв
Nel Lines
4 переправи щотижнево
тривалістю 2 г 30 хв
Nel Lines

Пороми до Ікарії з Егейських островів

Пороми по Ікарії

Пороми до Ікарії з Греції

Пороми до Ікарії з Кікладів

Пороми до Ікарії з Лесбосу

© Direct Ferries Ltd