Карта поромних сполучень Лесбос Ікарія

Як забронювати паром з Лесбосу до Ікарії

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Лесбосу до Ікарії протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Лесбосу до Ікарії дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Лесбосу до Ікарії, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Ікарії, щоб знайти пороми з інших країн.
Лесбос
Лесбос
Пороми до Ікарія
Ікарія

Пороми з Лесбос до Ікарія

Про Лесбос:

Зелений грецький острів Лесбос з пишною рослинністю розташований в північно-східній частині Егейського моря, і є одним з найбільших островів в Греції.
З м'яким середземноморським кліматом, Лесбос є одним із самих сонячних грецьких островів, і все ще залишається недоторканим масовим туризмом.
Острів Лесбос - це ідеальне місце для людей, які хочуть побачити справжню Грецію.

про Ікарію:

Ікарія - це грецький острів в Егейському морі, який знаходиться приблизно в 19 км на південний захід від острова Самос.
Названий острів в честь Ікара, який підлетів надто близько до Сонця і впав у море неподалік від острова. Розмір острова Ікарія становить близько 40 км у довжину, і досягає 8 км в найширшому місці.
Ікарія вважається однією з п'яти країн, що входять до складу "Блакитний зони" - так називаються місця, де населення регулярно доживає до похилого віку, що, можливо, пов'язано з чудовою природою острова, чистим гірським повітрям, цілющими гарячими джерелами, прекрасними пляжами і по-справжньому незіпсованим морем.

© Direct Ferries Ltd