Про пороми до Гернсі

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Гернсі від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Гернсі за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Гернсі. Наш вибір поромів до Гернсі містить 7 маршрутів і близько 57 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Гернсі нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Гернсі
Гернсі
Пороми до Гернсі
Гернсі
Гернсі

Про Гернсі:

Гернсі розташований в затоці Сен-Мало, в 48 км від узбережжя Франції та в 129 км від південного узбережжя Англії.

Острови є частиною Нормандської корони з 933 року, працюючи своєрідною сполучною ланкою між Англією і Францією, де все ще користуються нормандськими законами і говорять на гернсійском діалекті нормандського мови.

На острові жив французький поет Віктор Гюго, чий будинок зараз є пам'ятником його 15-річного вигнання. Його творчий дух живе в безперервних виставках і виставах.

XX століття теж залишило свій слід в Гернсі, перетворивши острів на атлантичний бастіон Європи на час Другої Світової війни. У спадок від цього періоду залишився лабіринт укріплень, а також найцікавіші музеї, які яскраво відтворюють повсякденне життя в окупованій Великобританії.

Пороми до Гернсі з Франції

2 переправи щотижнево
тривалістю 1 г 30 хв
Manche Iles Express
4 переправи щотижнево
тривалістю 1 г 20 хв
Manche Iles Express
15 переправ щотижнево
тривалістю 2 г
Condor Ferries

Пороми до Гернсі з Джерсі

Пороми до Гернсі з Англії

© Direct Ferries Ltd