Карта поромних сполучень острови Треміті Італія

Як забронювати паром з острови Треміті до Італії

На нашій сторінці про пороми з острови Треміті до Італії Ви зможете знайти всю потрібну Вам інформацію, щоб вибрати ідеально підходящу Вам поромну переправу до Італії.

Наш сервіс порівняння поромних пропозицій дозволить Вам порівняти розклади поромів і ціни на всі поромні сполучення з острови Треміті до Італії, так що Ви обов'язково знайдете відповідну поромну переправу за розумною ціною!

Скористайтеся нашою пошуковою системою вартості (ліворуч), щоб дізнатися ціну за квиток на пором з острови Треміті до Італії, або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Італії, щоб знайти пороми з інших країн.
острови Треміті
острови Треміті
Пороми до Італія
Італія

Про острови Треміті:

Архіпелаг Треміті знаходиться у 36 км від східного узбережжя Італії в Адріатичному морі.
Тут дуже спокійно протягом зимових місяців, але в літній сезон острова відвідує близько 100 000 відпочиваючих, в першу чергу Сан Доміно - найбільший з островів з піщаними пляжами і вапняковими скелями.
Менший за розмірами острів Сан Нікола є адміністративним центром архіпелагу, а третій острів, Капрая, безлюдний.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd