Карта поромних сполучень Лесбос Егейські острови

Як забронювати паром з Лесбосу до Егейських островів

На сайті directferries.com.ua Ви знайдете всі можливості для поромної переправи з Лесбосу до Егейських островів протягом одного швидкого і дуже зручного пошуку.

Знайти розклад поромів і ціну на квитки на пороми з Лесбосу до Егейських островів дуже просто з сайтом directferries.com.ua! Просто оберіть потрібний Вам маршрут з пошукової системи (ліворуч), і ми знайдемо Вам найкращий тариф і порівняємо його зі схожими пропозиціями від інших компаній, щоб Ви могли самі обрати кращий варіант для Вашої поїздки!

Для докладної інформації про кожну поромну переправу з Лесбосу до Егейських островів, будь ласка, ознайомтеся більш детально з цією сторінкою або пройдіть на нашу сторінку Пороми до Егейських островів, щоб знайти пороми з інших країн.
Лесбос
Лесбос
Пороми до Егейські острови
Егейські острови

Про Лесбос:

Зелений грецький острів Лесбос з пишною рослинністю розташований в північно-східній частині Егейського моря, і є одним з найбільших островів в Греції.
З м'яким середземноморським кліматом, Лесбос є одним із самих сонячних грецьких островів, і все ще залишається недоторканим масовим туризмом.
Острів Лесбос - це ідеальне місце для людей, які хочуть побачити справжню Грецію.

Про Егейські острови:

Егейські острови - це група грецьких островів, що знаходяться в Егейському морі. Острови оточені материковою частиною Греції на заході і півночі, а також Туреччиною на сході. Острів Кріт обмежує острова на півдні, а острова Родос, Карпатос і Касос на південному сході.

Острови характеризуються гірським ландшафтом, густими сосновими лісами і прекрасними піщаними пляжами.

© Direct Ferries Ltd