Карта поромних сполучень Італія Хорватія

Як забронювати паром з Італії до Хорватії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Італії до Хорватії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Італії до Хорватії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Італії до Хорватії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Хорватії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Хорватії.
Італія
Італія
Пороми до Хорватія
Хорватія

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

про Хорватію:

Хорватія - це європейська країна у формі півмісяця, що граничить із Середземномор'ям на півдні, з Центральною Європою на півночі, і Балканами на південному сході. Прийнявши католицтво в VII столітті, Хорвати заснували незалежне королівство протягом X століття, в той час, як серби обрали православ'я Візантійської Імперії до розколу християнської церкви в 1054 році. У 1529 році, після поразки угорців турками-османами, Габсбурги і Османська імперія розділили території Угорщини, створюючи так воєнізований кордон в Хорватії між ісламським та християнським світами, який проходить приблизно по нинішньому кордону між Хорватією та Боснією і Герцеговиною.
Серби оселилися в прикордонних районах Хорватії (Краина), що стало причиною більшості наступних сербо-хорватських конфліктів. Після наступу до влади комуністів в 1945 році, Хорватія стала однією з республік у Югославської Федерації на чолі з Йосипом Броз Тіто.
Розпад Югославії почався в 1990 році, після багатопартійних виборів у Словенії та Хорватії. Бойові дії в Хорватії, спровоковані виходом країни зі складу Югославії, закінчилися домовленістю про припинення вогню за посередництва ООН в січні 1992 року.

© Direct Ferries Ltd