Карта поромних сполучень Італія Албанія

Як забронювати паром з Італії до Албанії

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Італії до Албанії на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Італії до Албанії, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Італії до Албанії, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Албанії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Албанії.
Італія
Італія
Пороми до Албанія
Албанія

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

про Албанію:

Албанія - це середземноморська країна в південно-східній Європі. Вона межує з Сербією і Чорногорією на півночі, республікою Македонія на сході і з Грецією на півдні; а також знаходиться на узбережжі Адріатичного моря на заході і Іонічного моря на південному заході.

Формальна назва цієї країни з зародження демократією - Республіка Албанія. Відповідно до виборчих законів, введених у 1992 році, законодавча влада належить однопалатному Народному зібранню, яке складається з 155 членів, що обираються на 4 роки.
Виконавча влада належить Раді Міністрів на чолі з прем'єр-міністром, а також президенту республіки, якого обирають члени Ради Міністрів.

В Албанії поширені 3 основні релігії: іслам, католицизм і православ'я. Більшість населення сповідує іслам.

© Direct Ferries Ltd