Про пороми до Албанії

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Албанії, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Албанії. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Албанії за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Албанії, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Албанія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Албанія
Албанія
Пороми до Албанія
Албанія
Албанія

про Албанію:

Албанія - це середземноморська країна в південно-східній Європі. Вона межує з Сербією і Чорногорією на півночі, республікою Македонія на сході і з Грецією на півдні; а також знаходиться на узбережжі Адріатичного моря на заході і Іонічного моря на південному заході.

Формальна назва цієї країни з зародження демократією - Республіка Албанія. Відповідно до виборчих законів, введених у 1992 році, законодавча влада належить однопалатному Народному зібранню, яке складається з 155 членів, що обираються на 4 роки.
Виконавча влада належить Раді Міністрів на чолі з прем'єр-міністром, а також президенту республіки, якого обирають члени Ради Міністрів.

В Албанії поширені 3 основні релігії: іслам, католицизм і православ'я. Більшість населення сповідує іслам.

Пороми до Албанії з Італії

5 переправ щотижнево
тривалістю 19 г
Adria Ferries
12 переправ щотижнево
тривалістю 7 г
Adria Ferries
14 переправ щотижнево
тривалістю 9 г
Ventouris Ferries
1 переправа щотижнево
тривалістю 4 г 30 хв
Red Star Ferries
7 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 30 хв
European Ferries
7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г
Red Star Ferries
1 переправа щотижнево
тривалістю 37 г
Adria Ferries
© Direct Ferries Ltd