Карта поромних сполучень Італія Ліпарські острови

Як забронювати паром з Італії до Ліпарських островів

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Італії до Ліпарських островів на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Італії до Ліпарських островів, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Італії до Ліпарських островів, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Ліпарських островів з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Ліпарських островів.
Італія
Італія
Пороми до Ліпарські острови
Ліпарські острови

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

Про Ліпарські острови:

Липарські острови - це архіпелаг вулканічного походження на півночі від Сицилії (Італія), що включає острови Вулькано, Саліна, Ліпарі, Стромболі, Філікуді, Алікуді, Панарея.

Липарські острови включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО: це означає, що будівництво нових будівель суворо обмежена. Існуючі резиденції можуть бути придбані і реставровані, але тільки так, щоб бути схожими на традиційні вибілені хати.

І хоча кількість туристів тримається під контролем, мещканці материка масово відвідують острова протягом літніх місяців.

© Direct Ferries Ltd