Карта поромних сполучень Ісландія Данія

Як забронювати паром з Ісландії до Данії

Знайти найкращі тарифи на пороми з Ісландії до Данії - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Ісландії до Данії з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Данії.
Ісландія
Ісландія
Пороми до Данія
Данія

Про Ісландія:

Ісландія являє собою великий острів у Північній Атлантиці, недалеко від полярного кола. Місцева природа дуже дика, труднопрохідна і барвиста, з чорною лавою, червоною сіркою, гарячими блакитними гейзерами, річками, водоспадами і зеленими долинами. Її берегова лінія сильно порізана бухтами і фіордами. Ісландія є однією з найбільш вулканічно активних країн у світі. Вулкан Гекла, розташований на півдні Ісландії, вивергався не менше 16 разів, і одного разу був описаний священнослужителями як ворота у пекло. Дійсно, вируючі гори Ісландії вносять великий внесок у це відчуття потойбічності.
Тим не менш, в прибережних районах Ісландія - це втілення суєти і діяльності, особливо в столиці, Рейк'явіку, де мешкає більше половини всього населення Ісландії. Рейк'явік розташований в широкій бухті, оточеній горами, і знаходиться в районі геотермальних гарячих джерел, створюючи природну систему центрального опалення без забруднення навколишнього середовища. Це жваве місто, що з'єднує старомодну дерев'яну архітектуру і сучасні будівлі. Незважаючи на відносно невеликий розмір, Рейк'явіку вдалося завоювати репутацію міста для вечірок, а його нічні клуби і бари регулярно заповнені натовпами громадян у пошуку розваг.

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

© Direct Ferries Ltd