Про пороми до Данії

З Directferries.com.ua Ви знайдете повний асортимент квитків на Пороми до Данії від кращих поромних перевізників цього регіону. Використовуючи нашу унікальну систему порівняння, можна порівняти розклад, тарифи і тривалість поромних переправ до Данії за допомогою одного швидкого і зручного пошуку - так Ви отримаєте найкраще співвідношення ціни і доступних поромів до Данії. Наш вибір поромів до Данії містить 24 маршрутів і близько 1598 переправ щотижня. Перейдіть по посиланнях на різні пороми до Данії нижче або порівняйте розклад поромів і ціни прямо зараз, просто ввівши свої дані до нашої системи 'Пошук тарифів'.
Данія
Данія
Пороми до Данія
Данія
Данія

про Данію:

Делікатно балансуючи між Скандинавським півостровом і континентальною Європою, Данія поєднує характерні риси обох цих місцевостей. Ціни в Данії та закони, що регулюють алкоголь, в цілому відповідають решті Європи, але її соціальна політика і стиль правління виразно скандинавські; соціальні пільги і рівень життя високі, а політика дотримується консенсусу. Серед усіх Скандинавських країн поїздку до Данії організувати найлегше - з точки зору фінансових витрат і відстані.
Крім розсипи дрібних осторов, країна складається з трьох основних земель - островів Зеландія і Фюн, і півострова Ютландія, який простягається на північ від Німеччини. Переважна більшість туристів їдуть до Зеландії, а конкретно в Копенгаген - найбільше місто, в якому відбуваються всі центральні події, з красивим історичним центром, вибором музеїв на будь-який смак і з яскравим нічним життям. Менший сусід Зеландії, Фюн, може запропонувати лише одну міську спокусу у вигляді столиці Оденсе, а в іншому це досить спокійне місце. Тільки Ютландія знаходиться досить далеко від Копенгагена, що дозволяє насолодитися особливим відпочинком, а також найрізноманітнішими пейзажами Данії, починаючи від м'яких зелених пагорбів до дикуватої пустки. Орхус і Ольборг - два найжвавіших міста за межами столиці.

Пороми до Данії з Норвегії

9 переправ щотижнево
тривалістю 16 г 15 хв
Fjord Line
3 переправи щоденно
тривалістю 2 г 15 хв
Fjord Line
14 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 15 хв
Color Line
9 переправ щотижнево
тривалістю 4 г 30 хв
Fjord Line
13 переправ щотижнево
тривалістю 3 г 45 хв
Color Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 12 г
Stena Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 17 г 15 хв
DFDS Seaways
7 переправ щотижнево
тривалістю 9 г
Fjord Line

Пороми по Данії

Пороми до Данії з Швеції

Пороми до Данії з Англії

Пороми до Данії з Самсьо

Пороми до Данії з Німеччини

Пороми до Данії з Борнхольму

Пороми до Данії з Ісландії

Пороми до Данії з Фарерських островів

© Direct Ferries Ltd