Карта поромних сполучень Алжир Іспанія

Як забронювати паром з Алжиру до Іспанії

Знайти найкращі тарифи на пороми з Алжиру до Іспанії - це швидко і просто, коли Ви шукаєте за допомогою нашого сервісу для порівняння тарифів.

Ми порівнюємо всі схожі поромні сполучення, що відправляються близько до вказаного Вами часу, що дає Вам можливість обрати найнижчий тариф для Вашого маршруту. Просто оберіть потрібне Вам поромне сполучення з Алжиру до Іспанії з меню, кількість пасажирів та натисніть на пошук!

Якщо Ви хочете подивитися повну мережу поромних сполучень, тоді пройдіть на сторінку Пороми до Іспанії.
Алжир
Алжир
Пороми до Іспанія
Іспанія

про Алжир:

Найбільша країна Африки Алжир була спочатку населена берберами, поки араби не завоювали Північну Африку у VII столітті. Залишаючись в основному в гірських районах, бербери чинили опір поширенню арабського впливу, зумівши зберегти більшу частину своєї мови і культури і донині. Сьогодні вони складають близько 20 відсотків від загальної чисельності населення.
Будучи частиною турецької Османської імперії з XVI століття, Алжир був захоплений французами в 1830 році. Боротьба за незалежність в Алжирі почалася в 1954 році на чолі з Фронтом національного звільнення, який прийшов до влади з набуттям незалежності у 1962 році. У 1990-ті роки в алжирській політиці домінувала боротьба за участю військових і ісламських бойовиків.
Найбільш поширена і офіційна мова Алжиру, арабська, є рідною, включаючи різні діалектні форми, для приблизно 80% населення. Як і в усьому арабському світі, в ЗМІ та на офіційних заходах використовується арабська літературна мова. Близько 20% населення, бербери, не є носіями арабської мови, а говорять на діалекті тамазігхт.

про Іспанію:

Іспанія складається з сімнадцяти автономних областей з власним бюджетом, урядом і міністерством культури. Це пояснює величезну різноманітність цієї дивовижної країни в природі, мові, художніх традиціях і в культурі взагалі.

Кожного разу перебуваючи в Іспанії, Ви помітите пристрасть іспанців до життя і зрозумієте, чому Іспанія дуже відома своїм нічним життям і регіональними святами.
Відвідати Іспанію варто для того, щоб відкрити для себе красу архітектури і пам'ятників в прекрасних і живих містах, таких як Барселона, Мадрид, Валенсія, Севілья, Гранада, Більбао і багатьох інших.
Для більшості відвідувачів природа і узбережжя Іспанії теж чарівні і різноманітні. Зелена Галісія, посушливі рівнини Кастилії, або схожі на пустелі ландшафти Альмерії. Іспанія також є однією з найбільш гористих країн Європи, де є чудові пішохідні стежки і дика природа - перш за все в Пікос-де-Еуропа і в Піренеях. Звичайно, варто відвідати великі виноробні регіони для дегустації відмінних вин Іспанії. Для пляжного відпочинку варто відвідати прекрасне узбережжя з піщаними пляжами Коста-де-ла-Лус і Коста-дель-Соль, бухти на узбережжі Коста Брава і прохолодні атлантичні води Кантабрії. А для того, щоб спробувати іспанську кухню (тапас, паелью, сангрію і багато іншого) і отримати здорову засмагу, можна відвідати Балеарські або Канарські острови.

© Direct Ferries Ltd