Карта поромних сполучень Ліпарські острови Італія

Як забронювати паром з Ліпарських островів до Італії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з Ліпарських островів до Італії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з Ліпарських островів до Італії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з Ліпарських островів до Італії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Італії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Італії.
Ліпарські острови
Ліпарські острови
Пороми до Італія
Італія

Про Ліпарські острови:

Липарські острови - це архіпелаг вулканічного походження на півночі від Сицилії (Італія), що включає острови Вулькано, Саліна, Ліпарі, Стромболі, Філікуді, Алікуді, Панарея.

Липарські острови включені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО: це означає, що будівництво нових будівель суворо обмежена. Існуючі резиденції можуть бути придбані і реставровані, але тільки так, щоб бути схожими на традиційні вибілені хати.

І хоча кількість туристів тримається під контролем, мещканці материка масово відвідують острова протягом літніх місяців.

про Італію:

З усіх європейських країн охарактеризувати Італію найскладніше. Це сучасна, індустріальна нація, це законодавець стилю, чиї дизайнери вказують шлях для моди в кожному сезоні. Але в той самий час - це середземноморська країна зі всіма витікаючими звідси наслідками. Італійці сильно орієнтовані на родину, з упором на традиції та обряди католицької церкви, яка, незважаючи на зростаючий скептицизм серед молоді, як і раніше домінує тут життя людей.
Італія стала єдиною державою лише в 1861 році, і, як результат, італійці часто відчувають себе більш відданими до свого регіону, ніж до країни в цілому, що проявляється в різноманітності кухонь, діалектів, пейзажів і часто різним рівнем життя. Тут також знаходиться величезна культурна спадщина - лише в Тоскані знаходиться більше історичних пам'яток, ніж у будь-якій країні в світі, по всій країні збереглися значні залишки Римської імперії, особливо, звичайно, в самому Римі. До того ж кожен регіон дбайливо зберігає свої художні реліквії.

© Direct Ferries Ltd