Карта поромних сполучень Егейські острови Лесбос

Як забронювати паром з Егейських островів до Лесбосу

З directferries.com.ua Ви зможете порівняти пороми та замовити квиток з Егейських островів до Лесбосу на всі маршрути з провідними Європейськими компаніями.

Щоб знайти розклад поромів та ціну за квиток на підходящий Вам пором з Егейських островів до Лесбосу, лише оберіть потрібний Вам маршрут з системи пошуку вартості ліворуч, кількість пасажирів та натисніть на пошук.

Для більш детальної інформації стосовно кожного поромного сполучення з Егейських островів до Лесбосу, будь ласка, натисніть на посилання, вказані нижче, або для того, щоб подивитися на пороми до Лесбосу з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Лесбосу.
Егейські острови
Егейські острови
Пороми до Лесбос
Лесбос

Про Егейські острови:

Егейські острови - це група грецьких островів, що знаходяться в Егейському морі. Острови оточені материковою частиною Греції на заході і півночі, а також Туреччиною на сході. Острів Кріт обмежує острова на півдні, а острова Родос, Карпатос і Касос на південному сході.

Острови характеризуються гірським ландшафтом, густими сосновими лісами і прекрасними піщаними пляжами.

Про Лесбос:

Зелений грецький острів Лесбос з пишною рослинністю розташований в північно-східній частині Егейського моря, і є одним з найбільших островів в Греції.
З м'яким середземноморським кліматом, Лесбос є одним із самих сонячних грецьких островів, і все ще залишається недоторканим масовим туризмом.
Острів Лесбос - це ідеальне місце для людей, які хочуть побачити справжню Грецію.

© Direct Ferries Ltd