Про пороми до Словенія

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Словенія, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Словенія. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Словенія за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Словенія, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Словенія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Словенія
Словенія
Пороми до Словенія
Словенія
Словенія

Про Словенія:

Словенія, одна з найменших країн в Європі, розташована у передальпійській частині Балканського півострова, і межує з Італією на заході, з Хорватією на півдні і сході, з Угорщиною на північному сході і Австрією на півночі, а також омивається Адріатичним морем на південно-заході.

Після революції в Австрії в 1848-49 рр., великого розвитку набув національний рух в Словенії. Після розпаду Австро-Угорщини в 1918 році, словенці сформували Королівство Сербів, Хорватів і Словенців, яке в 1929 було перейменовано в королівство Югославія.

Після відновлення Югославії в кінці Другої світової війни, Словенія увійшла до складу Соціалістичної Федеративної Республіки Югославії. Сучасна Словенія була утворена 25 червня 1991 після виходу зі складу Югославії. У 2004 році Словенія вступила до НАТО і Європейський Союз.

Пороми до Словенія з Італії

1 переправа щотижнево
тривалістю 3 г
Commodore Cruises
© Direct Ferries Ltd