Про пороми до Самосу

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Самосу на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Самосу, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Самосу, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Самосу або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Самос
Самос
Пороми до Самос
Самос
Самос

Про Самос:

Самос - це грецький острів в Егейському морі біля берегів Малої Азії. За часів античності острів був центром іонійської культури. Самос був батьківщиною низки великих діячів античної культури: філософів Піфагора, Мелісса і Епікура, астрономів Аристарха і Арістілла.
Це дуже зелений острів з чудовими пляжами. Тут є можливість для археологічного та пляжного туризму, а також численні можливості для гірських велосипедів та віндсерфінгу.

Пороми до Самосу з Егейських островів

1 переправа щотижнево
тривалістю 3 г
Nel Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 3 г 10 хв
Nel Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 1 г 10 хв
Nel Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 2 г 50 хв
Nel Lines
3 переправи щотижнево
тривалістю 13 г 50 хв
Nel Lines
1 переправа щотижнево
тривалістю 14 г 10 хв
Nel Lines

Пороми до Самосу з Ікарії

Пороми до Самосу з Греції

Пороми до Самосу з Кікладів

Пороми до Самосу з Лесбосу

Пороми по Самосу

© Direct Ferries Ltd