Про пороми до Голландії

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Голландії, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Голландії. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Голландії за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Голландії, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Голландія, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Голландія
Голландія
Пороми до Голландія
Голландія
Голландія

про Голландію:

Нідерланди (часто звані Голландією) - це європейська країна на "відвойованої" території Північного моря, тому приблизно половина її території лежить на рівні або нижче рівня моря. Меліорація стала домінуючим мотивом тутешньої історії, а її результатом стала поява унікальних краєвидів: рівнинні і родючі ландшафти з вітряками та церковними шпилями; красиві тераси в обрамленні каналів; і кілометри трав'янистих дюн, що примикають до недоторканих піщаних пляжів.
Нідерланди є однією з найбільш розвинених країн у світі, з найвищою щільністю населення в Європі: її шістнадцять мільйонів жителів зосереджені в області, розміром приблизно з південну Англію.
Нідерланди - це не лише Амстердам, як багато хто собі уявляє. Крім столиці ця країна багата іншими вражаючими містами, як, наприклад, Арнем, Гаага і Роттердам, а також чудовою сільською місцевістю і старовинними містами Утрехт і Делфт.
Напевно, ні для кого не буде сюрпризом, що Нідерланди є однією з найліберальніших країн Європи, до того ж тут вперше було показано реаліті-шоу "Великий Брат" ("Big Brother"), що змінило телевізійні стандарти.

Пороми до Голландії з Англії

14 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 45 хв
Stena Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 45 хв
P&O Ferries
7 переправ щотижнево
тривалістю 15 г 30 хв
DFDS Seaways
© Direct Ferries Ltd