Про пороми до острову Джильйо

Скористайтеся нашим путівником Пороми до острову Джильйо, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до острову Джильйо. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до острову Джильйо за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до острову Джильйо, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до острів Джильйо, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
острів Джильйо
острів Джильйо
Пороми до острів Джильйо
острів Джильйо
острів Джильйо

про острів Джільйо:

Італійський острів Джіліо можна знайти в 15 км від узбережжя Тоскани.
Джіліо може похвалитися м'яким кліматом, незайманою природою, кришталевою чистотою смарагдових вод з піщаними пляжами і красивими бухтами - ось, що приваблює сюди туристів.
У 2012 році Джіліо опинився в центрі уваги всього світу, коли круїзний лайнер Costa Concordia сів на мілину недалеко від берегів острова.

Пороми до острову Джильйо з Італії

© Direct Ferries Ltd