Про пороми до Фуертевентури

Скористайтеся нашим путівником Пороми до Фуертевентури, щоб отримати всю необхідну інформацію для планування поромної переправи до Фуертевентури. З Directferries.com.ua Ви зможете порівняти всі пороми до Фуертевентури за допомогою швидкого і зручного пошуку - так Ви обов'язково знайдете не тільки найкращі доступні переправи, але і найкращу пропозицію за вартістю!

Швидкий огляд доступних пропозицій, у тому числі поромні переправи до Фуертевентури, частота, тривалість і маршрути, можна знайти нижче. Щоб отримати вартість квитків на пором і щоб перевірити наявність вільних місць на поромі до Фуертевентура, будь ласка, оберіть пункт відправлення в меню ліворуч і натисніть на пошук!
Фуертевентура
Фуертевентура
Пороми до Фуертевентура
Фуертевентура
Фуертевентура

про Фуертевентуру:

Фуертевентура - це один з Канарських островів в Атлантичному океані, розташований недалеко від узбережжя Африки.

Другий за розміром з Канарських островів (після Тенеріфе), Фуертевентура обласкана сонцем 3000 годин у році. Відвідувачі острова виявлять тут декілька кілометрів білих піщаних пляжів з бірюзовим морем. Фуертевентура - це рай для любителів пляжного відпочинку, адже берегова лінія тут найдовша серед усіх Канарських островів.

Пороми до Фуертевентури з Гран-Канарії

5 переправ щотижнево
тривалістю 7 г 30 хв
Naviera Armas
1 переправа щотижнево
тривалістю 3 г 40 хв
Fred Olsen Express
1 переправа щотижнево
тривалістю 3 г
Naviera Armas
3 переправи щоденно
тривалістю 2 г
Fred Olsen Express

Пороми по Фуертевентурі

Пороми до Фуертевентури з Лансароте

Пороми до Фуертевентури з Тенеріфе

© Direct Ferries Ltd