Про пороми до Фінляндії

Direct Ferries пропонує повний асортимент квитків на Пороми до Фінляндії на всіх маршрутах з провідними поромними компаніями Європи. Знайдіть діючий розклад і ціну потрібного Вам Порома до Фінляндії, обравши потрібний маршрут в системі пошуку, кількість пасажирів, і потім натиснувши на кнопку пошуку.

Якщо Ви шукаєте Пороми до Фінляндії, то у нас Ви зможете обрати з великої пропозиції переправ, починаючи від найкоротших і найдешевших, закінчуючи тривалими і розкішними. Для отримання більш детальної інформації щодо кожного порому до Фінляндії або про поромні компанії, будь ласка, натисніть на посилання нижче.
Фінляндія
Фінляндія
Пороми до Фінляндія
Фінляндія
Фінляндія

про Фінляндію:

Найбільш культурно ізольована і найменш зрозуміла країна з усієї Скандинавії, Фінляндія є незалежною лише з 1917 року, протягом сотень років перебуваючи під пануванням спочатку шведів, а потім царської Росії.

Фінський ландшафт в основному рівнинний, іноді перемежовується з величезними лісами і озерами, а також має широкі регіональні відмінності. Південь країни характеризується менш драматичними пейзажами, але столиця, Гельсінкі, більш ніж компенсує це своєю блискучою архітектурою і чудовою колекцією національної історії та мистецтва. Тягнучись від кордону з Росією на сході до промислового міста Тампере, безкраї води Озерного Краю забезпечують природне середовище для транспортних засобів лісової промисловості - і справді, вода тут набагато більш звичне явище, ніж земля. Міста лежать на вузьких грядах між озерами, забезпечуючи навіть великі виробничі центри легкої доступністю і зеленим середовищем. Трохи далі на північ Фінляндії пейзаж змінюється від рівнинного західного узбережжя Остроботні до густих лісів у серці Кайнуу і лісів Лапландії, що поступово піднімаються - це найчарівніша місцевість Фінляндії, яка є домом для саамів (напівкочових оленярів, що живуть на теріторії всієї північної Скандинавії).

Пороми до Фінляндії з Швеції

18 переправ щотижнево
тривалістю 1 г 45 хв
Eckerö Linjen
3 переправи щоденно
тривалістю 2 г 15 хв
Viking Line
18 переправ щотижнево
тривалістю 8 г
Finnlines
7 переправ щотижнево
тривалістю 15 г 55 хв
Tallink Silja
7 переправ щотижнево
тривалістю 16 г 20 хв
Viking Line
14 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 30 хв
Tallink Silja
14 переправ щотижнево
тривалістю 10 г 35 хв
Viking Line
7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 20 хв
Tallink Silja
7 переправ щотижнево
тривалістю 6 г 15 хв
Viking Line
3 переправи щоденно
тривалістю 5 г 25 хв
Tallink Silja
3 переправи щоденно
тривалістю 5 г 25 хв
Viking Line
8 переправ щотижнево
тривалістю 4 г
Wasaline

Пороми по Фінляндії

Пороми до Фінляндії з Аландських островів

Пороми до Фінляндії з Німеччини

Пороми до Фінляндії з Росії

Пороми до Фінляндії з Естонії

© Direct Ferries Ltd