Карта поромних сполучень острів Устіка Сицилія

Як забронювати паром з острів Устіка до Сицилії

Скористайтеся сайтом directferries.com.ua, щоб знайти і порівняти розклад і ціни на пороми з острів Устіка до Сицилії з усіма доступними поромними операторами!

Щоб подивитися розклад поромів або дізнатися тариф на Ваш пором з острів Устіка до Сицилії, оберіть маршрут з пошукової системи вартості (ліворуч), кількість пасажирів, і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете дізнатися докладну інформацію щодо кожного порому з острів Устіка до Сицилії, то пройдіть по посиланнях внизу. Щоб подивитися пороми до Сицилії з інших країн, будь ласка, відвідайте нашу сторінку Пороми до Сицилії.
острів Устіка
острів Устіка
Пороми до Сицилія
Сицилія

про Сицилію:

Сицилія - це автономний регіон в Італії і за сумісництвом найбільший острів у Середземному морі. Сицилія була колонізована поселенцями з Карфагена і греками, починаючи з VIII століття до нашої ери. Найбільш значна грецька колонія була заснована в місті Сіракузи близько 735 року до н. е. Іншими важливими грецькими колоніями були Джела, Агрідженто, Селинунте, Гімера і Мессіна. Ці міста-держави були важливою частиною класичної грецької цивілізації, яка включала Сицилію як частина Великої Греції - наприклад, Емпедокл і Архімед походили із Сицилії.
Сицилійська політика була пов'язана з політикою в самій Греції, яка, наприклад, привела Афіни до розгромної сицилійської експедиції під час Пелопоннеської війни.
Розташований поруч з Катанією вулкан Етна, найвищий вулкан в Європі, досягає 3330 м у висоту. Ліпарські острови на півночі є адміністративною частиною Сицилії, так само, як Егадські острови і острів Пантеллерія на заході, острів Устіка на північному заході, і Пелагські острова на південному заході.

© Direct Ferries Ltd