Карта поромних сполучень Туреччина острови Додеканес

Як забронювати паром з Туреччини до островів Додеканеса

Порівняйте пороми з Туреччини до островів Додеканеса швидко і просто з directferries.com.ua. Наш сервіс порівняння цін шукає найдешевші тарифи, близькі до часу Вашої поїздки, щоб Ви могли знайти найбільш підходящий пором з Туреччини до островів Додеканеса.

Ми не просто пропонуємо пороми з Туреччини до островів Додеканеса, тому якщо Ви не знайдете нічого підходящого і хотіли б продовжити пошук, спробуйте пройти на нашу сторінку Пороми до островів Додеканеса.
Туреччина
Туреччина
Пороми до острови Додеканес
острови Додеканес

про Туреччину:

Туреччина - це "євразійська" країна, розташована по всій західній Азії і південно-східній Європі, омивається Чорним, Егейським, Середземним і Мармуровим морями.
Обширна і різноманітна країна, Туреччина може похвалитися неймовірними пейзажами і чудесами природи. Країна, що славиться різноманітною національною кухнею, добре відома як прекрасний напрямок для пляжного відпочинку та спортивних заходів, а також для екскурсійної програми по деяких з найбільш важливих стародавніх пам'ятників історії.
Туреччина для туристів - дійсно цікава суміш Заходу і Сходу, яка продовжує набувати популярності.

Про острови Додеканес:

Острови Додеканес (Південні Споради), розташовані в південно-східній частині Егейського моря, складаються з 12 великих островів, включаючи Родос, Кос, Патмос, Калімнос, Карпатос, і з безлічі менших за розміром островів.

Острови Додеканес були заселені ще в доісторичні часи, хоча тільки в період дорійського вторгнення вони почали процвітати в якості незалежного об'єкту, розвивати економіку і культуру протягом наступних століть.

Красиві білі будинки на острові, приголомшливі пляжі з кришталево чистою водою, чарівні села і нічне життя приваблюють тисячі відвідувачів щороку.

© Direct Ferries Ltd